Домой Діти У Рівному затопило квартиру через незакінчений ремонт даху

У Рівному затопило квартиру через незакінчений ремонт даху

200
0

Антон Пухов, Юрій Кобів

Затопило квартиру через ремонт даху. Жителька будинку, що знаходиться на вулиці Князя Острозького 22, скаржиться, каже через незакінчення капітального ремонту даху, під час дощів у неї затоплює квартиру.

Тетяна Соловей, що мешкає у будинку за адресою Князя Острозького 22 обурюється, бо розпочавши капітальний ремонт даху, його не закінчили, а коли пішов дощ, вода почала затоплювати її квартиру.

Ми були в батьків, п’ятниця, субота, неділя. І от мене визиває сусідка, що ти мене топиш в 6 ранку, я думаю, як це я її топлю, в мене все перекрито, вода перекрита. Може думаю батареї проравало. Я біжу в 6 ранку сюди дивлюся, що в мене тут з даху тече вода, тече вода прямо ручейом біжить в коридор, біжить на підлогу, в мене тут стояв ноутбук і побутова техніка стояла, все плаває, на холодильник біжить вода, — розповідає мешканка будинку Тетяна Соловей.

Пані Тетяна додає, що одразу звернулася до голови ОСББ.

Він сказав, що підрядчики вони зремонтують мені це все, але ніяких документальних підтверджень не має, ніяких паперів не має, це все сказано на словах.

Голова ОСББ, всі звинувачення заперечує, каже: про ситуацію він знає і вже працює над її вирішенням.

Їй сказали сусіди, що десь по стіні йде вода, я відразу визвав підрядника і приїхав сам, склав акт про підтоплення. СТИК Тобто все зафіксували, як є. Підрядник приїхав, поспілкувався, визнав свою вину, запевнив, що він гарантує, що він повністю відновить ремонт, який в неї був, — розповідає голова ОСББ Віктор Верещук.

Голова ОСББ запевняє, що гарантійний лист є, а ремонт в квартирі мають провести до 15 грудня. Чи дійсно — це так, наші журналісти проконтролюють. 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here