Рада ЄС погодила старт переговорів про вступ з Україною і Молдовою: заплановано почати до головування Угорщини

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

Рада ЄС погодила старт переговорів про вступ з Україною і Молдовою: заплановано почати до головування Угорщини

Рада ЄС затвердила спільні позиції і переговорні рамки для переговорів про вступ з Україною і Молдовою, підготувавши грунт для початку переговорів 25 червня в Люксембурзі.

Рада ЄС затвердила загальні позиції, зокрема, переговорні рамки для переговорів про вступ з Україною і Молдовою, підготувавши грунт для початку переговорів 25 червня в Люксембурзі, повідомили у бельгійському головуванні у Раді ЄС у п’ятницю, пише УНН.

Деталі

“Рада ЄС ухвалила загальні позиції ЄС, у т.ч. переговорні рамки, для переговорів про вступ з Україною та Молдовою. Це відкриває шлях для початку переговорів у вівторок, 25 червня, у Люксембурзі: 15:30 (за місцевим часом) – IGC з Україною, 18:00 – IGC з Молдовою”, – повідомили у бельгійському головуванні у Раді ЄС у X.

Доповнення

Угорщина перейме головування в ЄС 1 липня, що дасть їй додаткові важелі впливу щодо порядку денного зустрічей, на яких обговорюються питання, пов’язані з Україною.

Орбан заявив, що Угорщина не блокуватиме рішення НАТО щодо війни рф проти України12 червня 2024, 12:08 • 120612 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *