Литва пропонує 30 стипендій на навчання в магістратурі

Агентство Education Exchanges Support Foundation пропонує 30 державних стипендій для здобуття ступеня магістра в закладах вищої освіти Литви.

Фінансування передбачає покриття плати за навчання та щомісячну стипендію в розмірі 420 євро.

Подати заявку на участь в програмі можуть громадяни України, які отримали ступінь бакалавра до кінця 2021/2022 навчального року або отримали не менше 210 ECTS інтегрованого навчання у литовському закладі вищої освіти до кінця 2021/2022 навчального року.

Кандидати повинні мати офіційний лист про прийняття або попереднє зарахування на навчання на магістратуру денної форми в литовському закладі вищої освіти.

У разі інтегрованого навчання кандидат повинен мати офіційний лист-підтвердження, виданий литовським закладом, який засвідчує, що кандидат навчається за програмою інтегрованого навчання.

Також кандидати повинні добре володіти литовською, англійською чи іншою мовою, якою проводиться навчальна програма (мінімум рівень B2 володіння мовою навчання відповідно до Загальноєвропейських компетенцій).

Обрати університет і програму магістратури в Литві можна за посиланням.

Після цього необхідно вступити до обраного закладу та отримати лист про зарахування.

Далі потенційні кандидати мають податися на стипендію через online system for applications за посиланням. Подача відбуватиметься у два раунди.

Прийом заявок триватиме до 9 травня 2022 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

освіта за кордоном

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *