Обламають зуби, – Кулеба різко відповів угорському політику, що хотів “забрати Закарпаття”

Кулеба відповів угорському політику, що хотів “забрати Закарпаття” / Колаж 24 Каналу

Угорський ультраправий політик Ласло Тороцкої зробив скандальну заяву, що “вимагатиме Закарпаття, якщо Україна паде”. На ці цинічні слова відповів глава українського МЗС Дмитро Кулеба.

Український дипломат зазначив, що угорські ультраправі політики “обламають зуби” з мріями про повернення Закарпаття. Про це Кулеба сказав на спільному брифінгу з угорським колегою Петером Сійярто та очільником Офісу президента України Андрієм Єрмаком в Ужгороді, інформує 24 Канал.

Кулеба різко відповів угорському політику щодо Закарпаття

Кулеба зазначив, що розуміє, що не всім хочеться, щоб між Україною та Угорщиною були гарні відносини. Однак, за словами міністра, в противників нашої держави нічого не вийде.

Якщо Путін обламав свої зуби об Україну, то окремі угорські політики, які висловлюють такі заяви, обламають їх тим більше,
– заявив глава МЗС.

Крім того, у цьому контексті Кулеба подякував Петеру Сіярто за висловлення чіткої позиції уряду Угорщини щодо суверенітету нашої держави. До цього угорський міністр вкотре підтвердив, що Угорщина підтримує територіальну цілісність України.

“Війна триває майже два роки: ми виступаємо за територіальну цілісність і суверенітет України”, – сказав він.

Сіярто також запевнив, що Угорщина хоче, щоб “наші сусіди мали мир”.

Угорський політик зажадав Закарпаття

  • Лідер ультраправої партії Угорщини Mi Hazank Ласло Тороцкої під час виступу на річній партійній конференції в Будапешті озвучив скандальну заяву щодо України. Політик сказав, що його партія заявить про претензії на Закарпаття в разі втрати Україною державності.
  • Попри це Тороцкої додав, що його партія виступає за припинення конфлікту в Україні. Зокрема, за негайне припинення вогню, мир і врегулювання за допомогою переговорів.
  • Варто зазначити, що це не перші подібні заяви угорського ультраправого політика щодо Закарпаття. Тороцкої також часто конфузиться своїми сепаратистськими заявами щодо інших держав.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *