Освітян запрошують до участі в лабораторії Digital Labs

Програма House of Europe запрошує педагогів, керівників закладів освіти, методистів долучитись до онлайн-лабораторії Digital Labs.

Учителям соціально-гуманітарних дисциплін зі Східної України лабораторія допоможе вирішити виклики щодо викладання соціально-гуманітарних наук та посередництва у конфлікті.

Викладачам точних і природничих дисциплін захід допоможе подолати виклики, пов'язані з викладанням точних наук та використанням IT-технологій у навчальному процесі.

Учасники лабораторії дізнаються про дієві інструменти під час 15 лекцій експертів з ЄС, Великої Британії та України і знайдуть нові ідеї під час воркшопів.

Окрім того, вони отримають 5 годин особистих менторських сесій з експертами, під час яких будуть надаватись персональні поради та погляд зі сторони на методологію учасника.

Також у команді з іншими українськими освітянами учасники заходу розроблять та презентують ефективне рішення для сучасної освіти.

Автори найкращих ідей отримають до 500 євро на професійний розвиток.

Онлайн-лабораторія триватиме з 7 по 15 травня 2022 року.

Для участі в онлайн-лабораторії потенційним учасникам необхідно надіслати резюме, два рекомендаційні листи від роботодавців або експертів у сфері освіти та скан першої сторінки паспорта.

Заявки на участь приймаються до 16 листопада 2021 року (до 15:00 за київським часом).

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *