Стартувала апробація інструментарію для оцінювання профтехів

Державна служба якості освіти розпочала апробацію інструментарію зовнішнього оцінювання закладів професійної та професійно-технічної освіти. 

За словами голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака, на основі даних, отриманих в ході апробації, стане можливим вдосконалення розробленої Службою методики задля формування якісних та об’єктивних висновків і рекомендацій.

«Інструментарій зовнішнього оцінювання стане основою інституційного аудиту закладів профосвіти, який вже сьогодні закладається в межах змін до законодавства у галузі професійної (професійно-технічної) освіти», – повідомив Руслан Гурак.

Процедура апробації оцінювання освітніх і управлінських процесів в закладах відбуватиметься за чотирма напрямами: освітнє середовище закладу, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність та управлінські процеси.

Апробація процедури, методики та інструментів зовнішнього оцінювання освітнього й управлінського процесів відбудеться на базі трьох закладів професійно-технічної освіти, які з власної ініціативи стали пілотними, і триватиме до кінця листопада 2021 року.

профтехосвіта

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *