Психологічний циркач, – політтехнолог про поведінку Кадирова на тлі чуток про хворобу

Коротка версія новини

  • Лідер Чечні Рамзан Кадиров намагається показати, що здоровий, публікуючи відео тренувань та фізичних вправ.
  • Ймовірно, він розуміє, що така поведінка викликає зацікавлення, тому її дотримується.
  • Кадиров готує наступником свого сина, але в Кремлі думають про іншу людину.

На “інавгурацію” Владіміра Путіна прибув лідер Чечні Рамзан Кадиров, чий стан здоров’я обговорюють вже не перший рік. Наприкінці квітня про його ймовірну хворобу заговорили з новою силою, тому тепер він всіляко намагається показати, що цілком здоровий.

Кадиров то публікує відео зі спортзалу, то на камеру голими руками тягне позашляховик. Як розповів 24 Каналу політтехнолог Борис Тизенгаузен, неможливо логічно пояснити що саме робить очільник Чечні.

“Психологічний циркач”

На тлі чуток про хворобу, Кадиров спершу вирішив опублікувати відео, як тренується у спортзалі та підіймає гантелі. Але на цьому він не зупинився, тому наступного разу голими руками взявся тягнути позашляховик.

Він спочатку штовхає машину в один бік, потім в інший. Людина, якій завжди треба доводити, що вона жива, точна має проблеми зі здоров’ям. Це дуже помітно,
– зауважив Борис Тизенгаузен.

Напевно, Кадиров уже розуміє, що відбувається, адже недавно у ЗМІ активно обговорювали, хто може замінити його на посаді. Це місце пророкували 15-річному сину Адаму. Проте у Кремлі таку ідею, ймовірно, не підтримали й тепер готують іншу людину.

“Мені здається, що Кадиров зрозумів, що саме викликає найбільшу реакцію у людей, тому навмисно все це робить. Можна згадати, як під час зустрічі з дітьми він впав на підлогу та почав відтискатися. Але це виглядало настільки страшно, що я думав – це вже все. Такий він психологічний циркач”, – сказав політтехнолог.

Останні новини про Рамзана Кадирова

  • Чеченського військового Апти Алаудінова називають можливим наступником Кадирова. Під час виступу на пропагандистському каналі він заявив, що війна нібито закінчиться у 2024 році. В Офісі Президента України наголосили, що це неправда, а такі персонажі, як Алаудінов, не мають доступу ні до якої інформації.
  • Щодо самого Кадирова, то у квітні 2024 року його стан здоров’я нібито різко погіршився. У журналістському розслідуванні мовиться про те, що він смертельно хворий. Цим можна пояснити його тривалу відсутність, сліди від крапельниць, повільну ходьбу та зміни у зовнішності. Сам Кадиров та офіційні структури говорили лише про “відрядження” або “легке нездужання”.
  • Загострення хвороб Кадирова ГУР підтверджувало ще у вересні 2023 року. Тоді було відомо, що главу Чечні найбільше турбують нирки й він нібито потребує пересадки. Після такої операції невідомо скільки зможе прожити людина. Вочевидь Кадиров не надто довіряє російській медицині, бо для свого лікування запросив лікаря з ОАЕ.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *