“Росія дійде до Дніпра, а Одеса впаде”: Маск видав обурливу заяву про перебіг війни в Україні

Ілон Маск вважає, що Росія візьме Одесу / GettyImages

Американський мільярдер Ілон Маск вже неодноразово висловлював скандальні думки щодо повномасштабної війни в Україні. Цього разу він видав нову заяву.

Ілон Маск знову зробив неоднозначну заяву. Він вважає, що “це було трагічною втратою життя для України – атакувати більшу армію, яка мала глибоку оборону, мінні поля та сильнішу артилерію” без переваги в повітрі.

“Росія отримає більше землі”

Маск вважає, що “будь-який дурень” міг це передбачити. Він нагадав, що рік тому вже давав свою “експертну” оцінку та рекомендував Україні закріпитися і залучити всі ресурси для оборони. Вочевидь, Маск уявляє себе військовим оглядачем.

Немає жодного шансу, що Росія забере всю Україну, оскільки місцевий опір буде надзвичайно сильним на Заході, але Росія точно отримає більше землі, ніж вона має сьогодні,
– написав він.

Він переконаний, що чим довше триватиме війна, тим більше території завойовуватиме Росія, поки не дійде до Дніпра. Він також висловив переконання, що якщо війна триватиме досить довго, то впаде і Одеса. Ймовірно, Маск забув, що українці готові давати росіянам відсіч у всіх містах.

Він також “порекомендував” почати переговори. Однак позиція України залишається незмінною: переговори неможливі, поки російські солдати не покинуть територію нашої держави та не вийдуть на кордони 1991 року.

Маск вже не вперше демонструє свою антиукраїнську позицію.

Інші заяви Маска про війну в Україні

  • Бізнесмен публічно погодився, що Донбас та Крим мають стати частиною Росії. Він назвав “правдивим” пост, де стверджувалося, що Україна не має достатньо людей, щоб протистояти Росії, саме тому має віддати свої території.
  • Останнім часом Маск почав відверто закликає призупинити військову та фінансову підтримку України. На його думку, “затягування війни йде не на користь”. Під час розмови Ілон Маск погодився з республіканцем Джонсоном, який сказав, що ті, хто очікує перемоги України, “живуть у фантастичному світі”. Мільярдер заявив, що програш Путіна у війні неможливий.
  • Крім цього, раніше бізнесмен пожалів “цвіт російської та української молоді в окопах”. Як зазначив американський мільярдер, Україні варто було визнати “перемогу Росії” ще рік тому. За його словами, вона натомість обрала боротьбу проти країни-агресорки, у якій “тисячі хлопців загинули ні за що”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *