Росіянка влаштувала стриптиз на борту літака: сусіда довелося ховати від такої “любові”

Коротка версія новини

  • На борту літака росіянка влаштувала стриптиз після того, як перебрала алкоголю.
  • Екіпаж був вимушений втрутитися та відсадити її сусіда.
  • Після посадки в аеропорту жінку зустріли правоохоронці для з’ясування обставин інциденту та проведення бесіди.

Росіянка влаштувала стриптиз на борту літака / Колаж 24 Каналу

На борту літака, що прямував до Москви 30 березня трапився незвичний інцидент. Там п’яна росіянка почала поводити себе дуже велелюбно і аж надто відверто фліртувала з своїм сусідом по сидінню.

Очевидці переконують, що вона ледь не танцювала на борту літака стриптиз. Чоловіка, що став об’єктом уваги росіянки, довелося продовжувати політ у кабіні бортпровідників.

Стриптиз на борту

На борту літака Тбілісі – Москва росіянка, яка перебрала джин-тоніком, влаштувала справжню виставу. Як стверджують інші пасажири, спочатку вона поводила себе спокійно, однак коли борт піднявся у повітря вона “розслабилася”.

Жінка почала оголювати частини свого тіла, поводитися неадекватно та проявляла надмірну увагу до чоловіка, місце якого було поряд. Попри спроби бортпровідників та командира повітряного судна заспокоїти жінку, вона продовжувала чіплятися до сусіда. Врешті-решт, екіпаж був змушений відсадити чоловіка у відсік для бортпровідників, де він і продовжив решту польоту.

Російська “танцівниця” та пасажир, якого відсадили / російські ЗМІ

Уже в московському аеропорту велелюбну жінку зустріли правоохоронці. Росіянку відвели до відділку для проведення бесіди та з’ясування всіх обставин інциденту.

Жінку після приземлення зустріли поліцейські: дивіться відео

Інші випадки неадекватності

  • Кілька днів тому у Таїланді російська туристка Олена Купріянова напала на вагітну українку. Причиною агресії жінки стала звичайнісіньке прохання роззутися перед входом до закладу. Росіянка намагалася виправдати це тим, що у неї була менструація, що і вплинула на “перепади настрою”.
  • Постраждала написала заяву до суду на 41-річну Купріянову, аби запобігти повторенню подібного інциденту. Росіянка опинилася на лаві підсудних. Ба більше, їй загрожує депортація з країни.
  • Російські туристи не вперше неадекватно поводять себе у чужій країні. Так, у січні у тому ж Таїланді російський турист силоміць поголив перукаря. Вочевидь, йому не сподобалася стрижка, бо це сталося після того, як працівник завершив свою роботу.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *