Учасників НМТ просять уважно ставитися до повідомлень від УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання якості освіти звертаються до вступників, які проходять процедуру реєстрації на НМТ, з проханням уважно ставитися до повідомлень, що надсилаються через персональні кабінети.

Про це повідомила директор УЦОЯО Тетяна Вакуленко, коментуючи ситуацію зі значною кількістю вступників, які надають дані, що потребують виправлення або уточнення.

За її словами, наразі 7 тисяч вступників, які реєструються для участі у НМТ, отримали повідомлення про необхідність виправлення реєстраційних даних, але досі ніяк не відреагували на нього.

«Ми намагаємося до них достукатися і не можемо. Вони ризикують не бути зареєстрованими, а ми дуже хотіли б, щоб вони все ж таки зареєструвалися і пройшли оцінювання», – наголошує Вакуленко.

За її словами, можливо, така ситуація пов'язана з тим, що не всі вступники наразі мають сталий зв'язок із закладами освіти або вчителями, які завжди консультували учасників тестування.

Також директор УЦОЯО зауважила, що ще однією причиною може бути те, що учасники НМТ не дуже уважно читають повідомлення, що їм надсилаються.

Як відомо, реєстрація на НМТ триватиме до 3 травня. Можливість внесення змін до реєстраційних даних буде відкрита до 7 травня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023

Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

реєстрація на ЗНО ЗНО

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *