Українську молодь запрошують для участі в Єврошколі–2023

Українських школярів та студентів запрошують для участі у EU Study Days: Єврошколі–2023 від представництва Європейського Союзу в Україні.

Подати заявку для участі можуть учні 9-11 класи середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Також учасниками Єврошколи можуть стати студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату українських вишів денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України, та дізнаються більше про Європейський Союз.

Також Єврошкола допоможе знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та взаємини між Україною та ЄС.

Програма навчання складається з 10 навчальних модулів, які включають відео-лекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття: відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.

Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.

Також 20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Після навчання учасники отримають сертифікат про проходження курсу, який міститиме інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.

Щоб стати учасником проєкту, необхідно заповнити заявку: форма для школярів, форма для студентів й аспірантів.

Потім у разі успішного проходження конкурсу за заявками учаснику необхідно пройти онлайн-тестування на платформі.

Приймання заявок на участь триватиме до 06 березня 2023 року.

Безпосередньо навчання проходитиме з 15 березня по 31 травня 2023 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *