Усі знають, що я можу послати, – Милованов про зовнішній тиск у політиці

Про це в програмі “Перші особи” на 24 каналі розповів ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов. За його словами, з цією людиною він більше не розмовляє.

До теми НАБУ почало розслідування щодо контракту Укроборонпрому з КШЕ Милованова

Усі знають, що я можу послати. Від перших осіб – до останніх,
– наголосив Милованов.

З чого почався конфлікт

Політик зауважив, що один “дуже відомий реформатор” звернувся до нього з проханням організувати зустріч у певній поїздці. Коли ексміністр відмовив, людина з фінансами вдалася до погроз.

“Ця людина написала великого листа в Київську школу економіки, що вона не буде підтримувати (установу фінансово – 24 канал), поки я займаюся політикою, бо я її послав”, – розповів Милованов.

На думку політика, якщо хтось із такою роботою не справляється, він повинен подати у відставку. Водночас Милованов порадив не позичати на власну справу великі суми в однієї людини, а брати гроші в багатьох людей потрохи. Це дозволить справитися із ймовірним зовнішнім політичним тиском та відмовитися від контактів з недобросовісною людиною.

Довідка. Повне інтерв’ю з Тимофієм Миловановим у програмі “Перші особи” на 24 каналі дивіться о 20:00 у вівторок, 27 липня.Що відомо про Київську школу економіки

Джерело: Вікіпедія

Київська школа економіки – це заклад вищої освіти. Його заснував Консорціум економічних досліджень 1996 року. Школа складається з 4 великих департаментів та 7 центрів, які спеціалізуються на економічній та бізнес-освіті, журналістиці та публічному управлінні. Серед відомих випускників школи:

  • Єгор Григоренко – керівник департаменту консалтингу Deloitte в Україні;
  • Юрій Городніченко – професор Каліфорнійського університету Берклі;
  • Олена Білан – головна економістка Dragon Capital;
  • Дмитро Яблоновський – заступник директора Центру економічної стратегії;
  • Дмитро Сологуб – працівник вашингтонського офісу Міжнародного валютного фонду, ексзаступник глави Нацбанку України.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *