Німецька ведуча вимазала себе брудом для сюжету про повені й втратила роботу: скандальне відео

Журналістка Сюзанна Олен включалася для німецького телеканалу RTL. Вона перебувала у місті, що постраждало від сильних повеней, які накрили Європу.

Читайте також Марічка Падалко пригадала інцидент, коли в неї випав зуб у прямому ефірі

У мережі з’явилося відео, на якому видно, як вона якийсь час стоїть над руїнами посеред вулиці, а потім нахиляється до землі, аби вимазати себе брудом. Ці кадри швидко стали вірусними.

Скандальний вчинок журналістки: дивіться відео

Олен включається в ефір: дивіться відео

Журналістка вибачилася, але її звільнили

Після негативних коментарів телеканалу на сайті RTL з’явилася офіційна заява Олен. Журналістка вибачилася й пояснила, що це був необдуманий вчинок. За її словами, напередодні упродовж кількох днів вона допомагала жертвам повені. Тому, мовляв, їй було “соромно зніматися на камеру у чистому одязі перед рятувальниками “.

Зі мною як журналісткою такого не повинно було статися. Але як з людиною, яка займається долею тих, хто вижив, це сталося. Вибачте,
– зазначила вона.

Телеканал, на якому працювала Олен, заявив, що вона порушила журналістські стандарти. Її вчинок там охарактеризували як “серйозну помилку” й усунули жінку від роботи.

Заяву з вибаченнями Олен опублікувала й у своєму інстаграмі. У коментарях до допису її підтримали багато колег. Вони пишуть, зокрема, що потрібно приділяти увагу допомозі постраждалим, а не руйнуванню її кар’єри.

Руйнівні повені у Німеччині: що варто знати

  • У західній і центральній частині Німеччини потужні зливи спричинили масштабні повені та руйнування. Через негоду у країні загинули щонайменше 175 людей.
  • Німецький уряд впровадив механізм надання надзвичайної фінансової допомоги для подолання наслідків повені. На це спрямують 400 мільйонів євро.
  • Збитки, які завдала повінь транспортній інфраструктурі Німеччини, попередньо оцінили у 2 мільярди євро. Потрібно відновити мости, автомагістралі та вежі мобільного зв’язку.
  • Смертельні повені накрили частину Європи ще у середині липня. Також від аномальної негоди сильно постраждали Швейцарія, Бельгія та Нідерланди.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *