Збір на снаряди для України: Зеленський різко відповів Фіцо, який образив словаків

Зеленський різко відповів Фіцо / Колаж 24 Каналу ( ОП, Getty Images)

Прем’єр Словаччини висміяв своїх співгромадян, які зібрали майже 4 мільйони євро на боєприпаси для України. Володимир Зеленський різко відповів Роберту Фіцо.

Так, український лідер на спільній пресконференції з президенткою Словаччини відповів на скепсис прем’єра Фіцо щодо збору коштів на боєприпаси для України, передає 24 Канал.

“Повна окупація нашої держави говорить, що Путін буде на кордонах вашої”

Перш за все, Володимир Зеленський подякував громадянам Словаччини, які, незважаючи ні на що, ні на кого, підтримують українців від початку війни.

Глава держави зауважив, що скепсис щодо підтримки України іноді існує доти, доки війна не прийшла до тебе в дім.

Я бажаю людям, Словаччині, тим, хто ще живе в цьому скепсисі щодо планів Путіна, щоб вони ніколи не побачили того, що побачили українці. Щоб війна не прийшла на їхню територію,
– підкреслив Зеленський.

Також президент додав, що якщо Україні не допомагати, ми будемо слабшими, а Путін буде йти до повної руйнації нашої держави.

Повна окупація нашої держави говорить, що він буде на кордонах вашої,
– сказав український лідер, відповідаючи на питання словацького журналіста.

Окрім того, зауважив, якщо Росія “буде на кордоні з вами”, хочуть цього ваші люди, не хочуть, – ракети будуть прилітати, безумовно, бо це війна.

“Дуже важливо деяким скептичним людям розуміти: сьогодні їхні діти ходять у школу, і, я думаю, що набагато краще, якщо їхні діти живі й ходять в школу – не в підвал”, – наголосив Зеленський.

Що цьому передувало

  • Роберт Фіцо неодноразово виступав за припинення військової допомоги Україні. Втім, громадяни Словаччини з цим не згідні.
  • Так, словаки вирішили продемонструвати свою солідарність з Україною та зібрали майже 4 мільйони євро на боєприпаси для ЗСУ у межах чеської ініціативи.
  • “Доведімо, що Словаччина не боягузка і стоїть на правильному боці історії. Ми допоможемо Україні, попри на наш проросійський уряд”, – заявили організатори збору.
  • Скандальний прем’єр абсурдно висміяв ініціативу своїх співгромадян. Ба більше, Фіцо цинічно заявив: “В Україні нічого не зміниться, і через рік – два буде те ж саме. Всі гроші будуть витрачені, можливо, частину вкрадуть, але в Україні нічого не зміниться, і ми будемо там, де є”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *