Зеленська презентувала освітній серіал про людей із досвідом війни

Зеленська презентувала освітній серіал про людей із досвідом війни

Дружина Президента України Олена Зеленська презентувала першу серію освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія».

Про це вона повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

Відео: Ти як?

«Людині, яка повертається з війни, потрібен час на адаптацію. Це нормально, якщо певний період ветеран чи ветеранка хочуть закривати лише базові потреби: сон, їжа, спокій, безпека. Тож не поспішайте «рятувати» близьку людину, якщо вона спить більше, ніж вам здається необхідним. Про те, що відчувають та чого хочуть ветерани й ветеранки – у першій серії освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Його можна переглянути на платформі Дія.Освіта або на ютуб-каналі «Ти як?», – розповіла Зеленська.

За її словами, фахівці у серіалі пояснюють, чому не потрібно вигадувати безліч нових справ, активностей і турбувати ветеранів надмірною увагою.

Відео: Ти як?

«Адже здається, що швидше дистанціювати людину від пережитого на війні, то краще. Насправді, кажуть психологи, такою «підтримкою» ми лише відкладаємо флешбеки і тригери, а не допомагаємо у поверненні», – відзначила перша леді.

Освітній серіал є продовженням розділу «Довідника безбар’єрності» – гіда з коректної комунікації, створеного з моєї ініціативи. Упродовж 11 серій захисники й захисниці разом із провідними українськими експертами відверто говорять про все, що може стати бар’єром у взаємодії.

Більше серій можна переглянути на ютуб-каналі «Ти як?».

Як повідомляв Укрінформ, 2020 року Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні», ухвалено Національну стратегію безбар'єрності, План заходів із подолання бар’єрів, з’явилася Рада безбар’єрності при Кабінеті Міністрів.

На основі запропонованого дружиною Президента бачення безбар’єрного суспільства великі компанії-працедавці об’єднались у спільноту «Бізнес без бар’єрів»; із громадськими організаціями було розроблено електронний «Довідник безбар’єрності» – перший посібник із коректного спілкування. Реалізовано також кілька інфраструктурних проєктів, щоб безбар’єрними ставали простори в громадах і культурних закладах.

Фото ілюстративне: АрміяInform

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *