ЗСУ вдарили по угрупуванню ворожих військ “Центр” у Луганську: геолокація влучання

Вибухи у Луганську 13 квітня / Колаж 24 Каналу

Вдень 13 квітня на території тимчасово окупованого Луганська пролунали вибухи. Станом на зараз стало відомо, куди саме був приліт.

Тоді у небо здійнявся густий стовп диму, а окупанти підтвердили інформацію про прильоти. Зазначалося також, що поруч розташована військова частина російських загарбників.

Куди все ж прилетіло

Вдень у тимчасово окупованому Луганську було неспокійно, там лунали вибухи. Так звана “місцева влада” підтверджувала інформацію про влучання.

У Луганську чули вибухи, є влучання / Фото “Донбас. Реалії”

Журналісти видання “Донбас. Реалії” оприлюднили геолокація місця прильоту. Цьому посприяли відео очевидців, які було з провулка Базисний та вулиці Челюскінців.

Місце влучання у Луганську / Фото “Донбас. Реалії”

Місцеві телеграм-канали публікували відео вибухів і чорним димом над містом. На кадрах було чути детонацію боєприпасів.

Місце влучання у Луганську / Фото “Донбас. Реалії”

Що каже СтратКом ЗСУ

СтратКом ЗСУ заявляє, що Сили оборони України успішно вразили пункт управління угруповання військ “Центр” противника у тимчасово окупованому Луганську”

Окупаційна влада раніше повідомила, що удару було завдано по машинобудівному заводу. Однак вочевидь загарбники вкотре не хочуть визнавати влучань по російських військах.

Що цьому передувало

  • Близько опівдні 13 квітня в тимчасово окупованому Луганську пролунали потужні вибухи. Росіяни заявили, що прильоти зафіксували нібито в районі автовокзалу. Однак поруч розташована низка важливих військових об’єктів.
  • Окрім того, місцеві жителі у мережі спростовують заяви, що буцімто прильоти були в районі автовокзалу. Десятки користувачів стверджують, що прильоти були саме біля заводу, де російські військові могли зберігати важливу техніку.
  • Відомо також, що вищезгаданий машинобудівний завод функціонує ще з 1787 року. Після проголошення незалежності України, він став найбільшим виробником гірничо-збагачувального обладнання на території країни.
  • Однак, після окупації Луганська, він працює на Росію й справи там пішли не дуже. На початку липня 2014 року на заводі нарікали на тривалу відсутність замовлень. Частина співробітників не може доїхати на роботу через проблеми з транспортом.
  • Як з’ясувалося, з території заводу вивезли деяке обладнання до Росії, однак він і надалі виготовляє обладнання для підприємств електронного машинобудування, виготовляючи як і серійні деталі, так і за кресленням замовників.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *