Кодування від алкоголізму в наркоклініці: анонімність і безпека

Грамотне кодування допоможе максимально швидко й безпечно подолати алкогольну залежність, уникнувши в майбутньому зривів і рецидивів. Пройти анонімне кодування від алкоголізму за допомогою індивідуально підібраних, передових методів можна в реабілітаційному центрі «Рука допомоги».

Кодування від алкоголізму в наркоклініці: анонімність і безпека

Як розвивається алкогольна залежність?

Алкоголізм – це хронічне захворювання, яке розвивається поступово, проходячи такі послідовні стадії:

  1. 0-а (побутове п’янство). На даному етапі людина вживає спиртне періодично. Залежність ще не сформована, контроль над вживанням алкоголю також збережений. Пацієнт може припинити пити, без проявів хворобливого синдрому. Алкоголізм розвивається протягом 6-12 місяців періодичного вживання спиртних напоїв.
  2. 1-а – характеризується збільшенням дозування спиртного, втратою контролю. Пацієнт починає пити все частіше. Пропадає критичне ставлення до власного здоров’я.
  3. 2-я – проявляється розвитком яскраво вираженого похмільного синдрому. Пацієнт не контролює процес вживання спиртних напоїв. У поведінці проявляються неконтрольовані дії, ознаки агресії.
  4. 3-тя – передбачає щоденне вживання спиртного. Порушуються як фізіологічні, так і психологічні процеси, що протікають в організмі хворого. Уражаються внутрішні органи й системи. Починається процес деградації особистості.

На думку фахівців, починати лікування найкраще на ранніх стадіях при появі перших симптомів алкогольної залежності.

Показання для кодування

Кодування показано на всіх етапах розвитку патологічного процесу. Особливо потребують допомоги пацієнти, які перебувають на 2-й та 3-й стадії алкоголізму. Процедуру рекомендується проводити після детоксикації, перед психологічною реабілітацією.

Як проходить кодування від алкоголю?

Реабілітаційний центр «Рука допомоги» здійснює кодування від алкоголізму в після попереднього обстеження. Лікар проводить діагностику, підбирає найкращий метод кодування. Крім того, розмовляє із алкоголіком, пояснює всі нюанси кодування, можливі наслідки. Після отримання письмової згоди з боку пацієнта починається процес підготовки.

Спочатку проводиться детоксикація, яка допомагає очистити організм від етанолу й продуктів його розпаду. Для успішного кодування важливо, щоб хворий був хімічно чистий і не вживав спиртного хоча б протягом тижня перед сеансом. Після проводиться саме кодування, і пацієнту надається інформація, що стосується подальшої його поведінки, правил безпеки, дій, необхідних у випадку будь-яких ускладнень.

Ефективні методи кодування

Кодування від алкоголю може проводитися різними способами. Підібрати оптимальний варіант може тільки кваліфікований фахівець в індивідуальному порядку. Найкращим чином зарекомендували себе:

  1. Капсули «Еспераль» – імплантуються в організм хворого через невеликий надріз, зроблений в районі спини або ж живота. Перед сеансом пацієнт проходить діагностичне обстеження, що дозволяє виявити відсутність протипоказань або непереносимості до препарату. Підшивка виконується виключно в стаціонарних умовах.
  2. Ін’єкції «Торпедо» – пригнічують тягу до вживання спиртних напоїв вже буквально після одного уколу. Ефект зберігається протягом 3 років.
  3. «Дісульфірам» гель – формує стійку відразу до алкоголю на термін, обраний самим пацієнтом. Вводиться препарат підшкірним шляхом – під лопатку або ж в сідничну область.

Показники ефективності

При кодуванні необхідно враховувати, що дана процедура – це проміжний етап. Стабільний ефект можливий тільки при додатку зусиль з боку самого пацієнта. Закріпити позитивний результат допомагають грамотна психологічна реабілітація, соціальна адаптація.

Співробітники реабілітаційного центру «Рука допомоги» проводять кодування від алкоголізму в Києві анонімно, без встановлення на облік, за допомогою найдієвіших, передових методик. Найкращий варіант підбирається в індивідуальному порядку під час особистої консультації.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *