“Медікон” – як кинути наркотики.

Як кинути наркотики? Саме таке питання задають собі мільйони «підсіли» по всьому світу. Здавалося б, чому звикання відбувається швидко та непомітно, а лікування наркоманії вимагає багато сил, терпіння і часу?

Нещодавно проведені досліди продемонстрували, що залежність при вживанні героїну настає через 5 годин, а після дезоморфіну – в ту ж мить. Ставши повністю її заручником, людина заганяє себе в могилу. Шанси самостійно кинути наркотики – мізерні, необхідно професійне лікування від наркотичної залежності.

Сучасна Україна: випробування наркозалежністю

"Медікон" - як кинути наркотики.

В Україні питання лікування наркоманії у Львові звучить особливо гостро. Якщо інші цивілізовані країни прийшли до його розуміння консолідовано та благополучно практикують поєднання медикаментозного лікування та психологічної реабілітації, то у нас підходи до лікування від наркотичної залежності кардинально різняться. Це змушує людей, які зіштовхнулися з цією бідою, переходити з крайності в крайність: від замісної підтримувальної терапії, що практикується у наркодиспансері – до неадекватних принципів самонавіювання в релігійних громадах. При цьому не багато хто усвідомлює, що для того, щоб перемогти пристрасть до дурману, необхідно комплексне, тривале та поетапне лікування.

Наркологічний центр «Медікон»: із нами ви зможете подолати залежність від наркотиків!

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» існує вже більше 10 років. За цей час його співробітники, компетентні психологи, експерти з хімічної залежності, наркологи та психіатри, детально вивчивши досвід вітчизняних і зарубіжних колег, розробили власну програму реабілітації. Вона не тільки апробована в 14 великих містах нашої країни, а й на практиці довела свою ефективність.

Як же відбувається лікування від наркотичної залежності в наркологічному центрі «Медікон»?
Реабілітаційний курс розрахований на 6 місяців перебування в стаціонарних умовах. Він адаптований до американської методикою «12 кроків» і передбачає обов’язкове проходження 4 етапів:
  1. Утримання від психотропних речовин і очищення організму від токсичних речовин сертифікованим детокс-методом.
  2. Вибудовування нової моделі поведінки і формування втрачених життєвих орієнтирів.
  3. Відновлення комунікативних цінностей спілкування всередині сім’ї в форматі батьківських груп.
  4. Адаптації в суспільстві.
Остаточно кинути наркотики, змінити свою поведінку та мислення залежної людини дуже складно, але з наркологічним центром «Медікон» це можливо!
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *