Домой Користні поради Щаслива старість для кожного!

Щаслива старість для кожного!

216
0

Пансіонат «Хоспіс» для літніх людей в Киеві — унікальна спеціалізована установа, перевагами якої є команда кваліфікованих фахівців, максимально комфортні умови проживання, широкий спектр послуг та, що особливо важливо, душевне, тепле ставлення до кожного постояльця.

Щаслива старість для кожного!

Принципи роботи

У будинку престарілих проживає невелика кількість постояльців, що дозволяє персоналу приділити достатньо часу кожному, оскільки літні люди потребують не тільки догляду та лікування, але і розмов, спілкування, людської уваги.

Заклад є затишний заміський котедж із номерами, оснащеними всім необхідним для комфортного проживання. Тут панує наближена до сімейної атмосфера, завдяки чому постояльці відчувають себе як вдома. Пенсіонери можуть облаштовувати номера на свій смак, використовуючи речі, взяті з дому, а також самостійно вибирати собі сусідів.

Завдання співробітників центру — підвищення якості життя людей похилого віку. Люди похилого віку займаються спортом і творчістю, гуляють на свіжому повітрі, займаються улюбленою справою. Організації дозвілля приділяється особлива увага. Регулярно проводяться тематичні вечори, культурні заходи, веселі свята.

Люди похилого віку вільно спілкуються з однолітками та персоналом, створюють групи за інтересами. При цьому зберігається контакт із сім’єю. Гнучкий графік роботи і зручна транспортна розв’язка дозволяють родичам регулярно відвідувати свою близьку людину.

Послуги та пропозиції

Пансіонат надає постояльцям комплекс послуг, спрямованих на забезпечення людей похилого віку максимальним комфортом і гідним доглядом:

  1. Дієтичне, смачне та різноманітне 5-разове харчування, розроблене фахівцем із урахуванням всіх потреб організму та фізіологічних особливостей людей похилого віку.
  2. Гігієнічний догляд (допомога в переодяганні, купанні, догляд за нігтями та волоссям, заміна підгузників лежачим хворим).
  3. Надання психологічної допомоги та підтримки.
  4. Рішення побутових питань (прибирання, прання, заміна постільної білизни).
  5. Організація цікавого та розвиваючого дозвілля.
  6. Можливість проведення повноцінного курсу лікування або реабілітаційних програм.

Співробітники пансіонату — це досвідчені, висококваліфіковані фахівці (лікарі, доглядальниці, медсестри), які здатні натиснути літній людині грамотну та своєчасну медичну допомогу. Психологи допомагають людям похилого віку впоратися з почуттям самотність, сумними думками, депресивними станами, знову відчути смак і радість життя.

Для літніх людей особливо цінна можливість повноцінного спілкування, перебування в колективі, соціалізації і особистісної реалізації, шанобливе та доброзичливе ставлення до них. Приватний будинок для людей похилого віку в Киеві «Хоспіс» — це найкраще місце, де людина може провести старість, без вимушеної ізоляції, самотності та складнощів у вирішенні побутових питань. Подаруйте шанс на щасливу старість своєму родичу. Вартість проживання в будинку для престарілих ви можете дізнатися на офіційному сайті пансіонату.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here