Що впливає на якість повітря в приміщенні та як із цим боротися

Несприятлива атмосфера в приміщенні перешкоджає навчальному процесу, знижує успішність. Особливо страждають діти, схильні до респіраторних захворювань, алергії, астми. Але загалом і здорові підлітки можуть бути чутливими до забруднення мікроклімату, хворобливо реагувати на певні компоненти, присутні в повітрі.
Про те, що може стати причиною поганого самопочуття і призвести до пропусків занять у навчальному закладі та як із цим боротися, читайте далі.
Що впливає на якість повітря в приміщенні та як із цим боротися

Що впливає на якість повітря в приміщенні

Серед причин, здатних негативно вплинути на мікроклімат у кімнаті:

  1. погана вентиляція;
  2. надто висока або низька температура;
  3. підвищена або знижена вологість повітря;
  4. спори грибів, пилок рослин, бактерії, віруси, виділення домашніх тварин;
  5. хімічні сполуки під час прибирання кімнати й неправильне використання мийних засобів;
  6. забрудненість атмосфери в районі місця проживання, навчання, зумовлена роботою промислових підприємств, автомобільного транспорту.

Певні з вказаних чинників є взаємопов’язаними. Перепади температури протягом доби сприяють утворенню на поверхнях конденсату, через що на них згодом з’являється пліснява. Її розмноженню та потраплянню в атмосферу сприяє підвищена вологість. А от концентрація кисню та вуглецевого газу змінюють свою пропорційність залежно від провітрювання приміщення.
Наслідком можуть стати часті головні болі, респіраторні та вірусні захворювання, проблеми алергічного характеру. Дитина перестане бути уважною, їй буде складно думати, розв’язувати завдання.

Як покращити якість повітря в приміщенні

Вирішення проблеми залежить від джерела забруднення. Якщо під час опалювального сезону або в літню спеку ви помічаєте, що повітря в будинку занадто сухе, варто замовити прилад для його зволоження. Принцип роботи, інтенсивність випаровування води, наявність пульта ДУ, електронного керування та інших зручностей впливає на те, скільки коштує зволожувач повітря в Дніпрі. Якщо в приміщенні й без того занадто волого, потрібно купити інший прилад — осушувач.
Якщо проблема йде ззовні, слід провести герметизацію квартири й організувати спеціальну вентиляцію, що забезпечує фільтрацію вуличного повітря перед надходженням до приміщення.
Очистити повітря від шкідливих домішок у кімнаті також здатен відповідний апарат. Вибрати модель очищувача та зробити замовлення з доставкою додому легко на сайті магазину Алло в Дніпрі. Пристрій може усунути з повітря пил, а разом із ним пилових кліщів, алергени.
Якщо в будинку проживають домашні улюбленці, слід вчасно прибирати за ними, додатково мити такі ділянки. Але використовувати краще засоби біологічного походження. Вони позбавлять приміщення бруду, неприємних запахів, і водночас їхній вплив на повітряний простір буде мінімальним.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *