Мессі заробить майже 21 мільйон доларів на рік в «Інтер Майамі»

Стало відомо, що Ліонель Мессі підписав рекордний контракт в історії МЛС.

Мессі заробить майже 21 мільйон доларів на рік в «Інтер Майамі»
Мессі заробить майже 21 мільйон доларів на рік в «Інтер Майамі»

Нагадаємо, аргентинський нападник приєднався до «Інтер Майамі» у липні цього року. Дізнатись більше про спортивні трансфери, прочитати актуальні новини про спорт та знайти топ рейтинг букмекерів можна на сайті Vse-pro-sport.com.ua.

За даними, опублікованими Асоціацією гравців МЛС, у Мессі найвища зарплатня в історії ліги. Базова зарплата форварда склала 12 мільйонів доларів на рік, а гарантована компенсація – 20,4 млн. Гарантована компенсація включає базову зарплату плюс усі виплати при підписанні контракту та бонуси, що виплачуються щорічно протягом терміну дії контракту гравця.

Слід додати, що минулий клуб для мессі був «Парі Сен-Жермен». І минуле літо стало одним із найскладніших для «ПСЖ» за останні роки. У клубі відбулася серйозна перебудова – склад сильно змінився, а новим головним тренером став Луїс Енріке. Але найболючішим моментом, звичайно, став відхід Мессі та Неймара. Навесні фанати парижан буквально намагалися вигнати їх із клубу. Ймовірно, уболівальники тепер почуваються краще, але команда втратила двох сильних футболістів та світових зірок.

Неймара було продано в «Аль-Хіляль» за €90 млн, а Мессі у статусі вільного агента перейшов до «Інтер Майамі». У США приїзд аргентинця спровокував футбольний бум: на стадіонах почали збиратися аншлаги, а соціальні мережі американської команди відразу стали одними з найпопулярніших в Америці. У Парижі сталася зворотна ситуація. Після від’їзду зірок інтерес до футболу у Франції почав просідати.

Насамперед ці втрати призвели до зменшення інтересу з боку потенційних спонсорів команди. Рекламний відділ парижан зі старту сезону не може знайти спонсора для розміщення на задній стороні ігрових футболок, хоча слот на формі для цього клуб ще має. Чемпіони Франції ще хотіли знайти спонсора для свого тренувального комплексу, але й тут не знайшлося охочих підтримати команду.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *