Аутсорсинг послуг по SEO просуванню сайтів в агентстві Inkeyword

Пошукова оптимізація (SEO) – це система інструментів щодо оптимізації веб-ресурсу відповідно до вимог пошукових систем для поліпшення його позицій в пошуковій видачі. Як правило, SEO просування сайтів реалізується з метою збільшення відвідуваності, залучення цільової аудиторії, брендингу та, відповідно, подальшої монетизації веб-ресурсу.

Аутсорсинг послуг по SEO просуванню сайтів в агентстві Inkeyword
Аутсорсинг послуг по SEO просуванню сайтів в агентстві Inkeyword

Детальніше про послугу

Пошукова оптимізація відноситься до категорії універсальних методів просування, які можуть працювати як для брендингу, так і для продажу. Тим не менш, є кілька найбільш поширених цілей, заради яких компанія починає оптимізувати сайт для пошукових систем, наприклад:

  • зростання кількості трафіку потенційних клієнтів;
  • освіту привабливого іміджу компанії;
  • підвищення лояльності цільової аудиторії;
  • відстеження даних про поведінку і інтересах цільової аудиторії;
  • підвищення конверсії та стимулювання зростання прибутку.

У сучасних реаліях SEO просування сайтів відноситься до категорії одного з найдорожчих і трудомістких каналів залучення трафіку, проте за ефективністю мало що може з ними зрівнятися. Це пов’язано з кількістю робіт, які включають як редизайн коду веб-ресурсу, так і покупку посилань на тематичних порталах для збільшення індексу цитованості вашого сайту.

В агентстві Inkeyword маркетологи використовують безліч надійних і безпечних методів для просування підприємств. Вони наповнюють сайти тематичним контентом, що містить ключові слова, оптимізують коди і внутрішній зміст для збільшення швидкості завантаження і роботи веб-ресурсу, адаптують веб-ресурси для портативних пристроїв. Крім цього, вони перевіряють всі на наявність помилок, неактивних тегів, а також на відповідність встановленим стандартам пошукових систем. Також організовують внутрішні посилання між сторінками для підвищення зручності навігації користувачів по сайту.

В рамках SEO просування сайтів фахівцями планується установка систем аналітики, таких як Google Analytics, Яндекс.Метрика та інших аналогів. Причому такі системи будуть корисні не тільки для оцінки ефективності просування, але і для аналізу цільової аудиторії, її поведінкових факторів, інтересів та інших даних, які можуть сприяти збільшенню зростання продажів.

Агентство Inkeyword пропонує комплексні послуги з SEO просування сайтів, включаючи як зовнішню, так і внутрішню оптимізацію. Для отримання додаткової інформації про послуги телефонуйте за контактними номерами телефону або скористайтеся формою зворотного зв’язку – менеджер проведе безкоштовну консультацію, розрахує вартість і, при необхідності, домовиться про особисту зустріч.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *