Домой Статті Біллі Айліш, модні іграшки та інші супертренди молодого покоління, які варто знати

Біллі Айліш, модні іграшки та інші супертренди молодого покоління, які варто знати

117
0

Наскільки добре ви обізнанні з уподобаннями поколінь, що зростають? Саме час прокачати свої знання в царині трендів поколінь Z і Альфа. Наші статті допоможуть знайти спільну мову з дітьми й підлітками, переконайтеся просто зараз.  У кого зараз закохані всі українські школярки?

То як, батьки, готові до наступної порції інсайтів про тренди і вподобання сучасних підлітків? Вам конче необхідно розібратися із K-pop музикою — що це таке, хто її виконує і чому вона така популярна серед тінейджерів. Тим паче, що Біллі Айліш і К-поп — це дві мегаіндустрії, що конкурують між собою за увагу і лайки ваших дітей.

Читати далі

Яке воно, сучасне перше кохання?

«Женихи» нині з’являються вже в перших класах. Чим це відрізняється від тих почуттів, які були в їхніх батьків? Як поводитися, якщо 7-річний син заявляє, що одружиться з однокласницею? Або 6-річна дівчинка намагається обрати одного з двох кавалерів? Відповіді має психоаналітик Марія Гончаренко.

Читати далі

Біллі Айліш — ключ до розуміння підлітків

Агов, батьки і вчителі, ви ж в курсі, хто така Біллі Айліш? А про що вона співає? Якщо хочете, щоб вас записали в повний відстій, не читайте далі цю статтю. Якщо ж вам важливо говорити зі своїми підлітками однією мовою, ми вам допоможемо. «Освіторія» зібрала 5 найпопулярніших цитат Біллі Айліш і все, що вам треба знати про співачку, від якої фанатіють мільйони тинейджерів по всьому світу.

Читати далі

Іграшки за віком: що дарувати дитині

Коли запрошений у гості, де є дітлахи, не так просто зорієнтуватися, що їм презентувати. Коли вже можна дарувати самокати? У якому віці лялька викликає вже не радість, а ніяковість? Про все це розповіла «Освіторії» дитяча психологиня Юлія Борісова. Вона радить орієнтуватися на надзавдання кожного періоду, на те, ким стає дитина.

Читати далі

Як залишатися актуальними в еру роботів? 8 порад для вибору професії

В еру штучного інтелекту кожному випускнику школи варто поміркувати над тим, яку професію обрати, щоб бути успішним після завершення вишу. Порадами з вибору професії, що стане затребуваною в майбутньому, поділилася Віталія Коніщук, голова Media Business Education Вищої школи Media & Production.

Читати далі

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here