Фестиваль «Вчителі майбутнього» у Львові 22-23 червня: путівник

22-23 червня Львів перетвориться на освітню столицю. Тут відбудеться найбільший в Україні освітній фестиваль «Вчителі майбутнього». 131 подія у програмі: майстерки від найкращих педагогів, дискусії про майбутнє освіти, топ-спікери — міністр освіти Оксен Лісовий, Тетяна Вакуленко та багато інших експертів. Захід відвідає Перша леді України Олена Зеленська. Це будуть два дні натхнення, обміну досвідом та цікавих знайомств. Які заходи фестивалю вам точно варто відвідати? Склали для вас маршрут фестивалем — обирайте свій власний путівник. 

Фестиваль «Вчителі майбутнього»: два дні натхнення 

Місія фестивалю — підтримати вчителів в умовах війни та віднайти стратегії відновлення української освіти. На заході зберуться представники уряду, громадськості та освітяни, щоб обговорити, як навчати та розвиватися в умовах війни.

За два дні відбудеться 131 подія: панельні дискусії, презентації досліджень, лекції, майстерки, інтерактивні формати, неформальне спілкування. А також цікаві знайомства та обмін досвідом.

Серед тем фесту — найактуальніші для освітян: впровадження НУШ, подолання освітніх втрат, дистанційне навчання, психоемоційна підтримка учнів та педагогів, новітні технології та відбудова освіти.

Перелік топ-спікерів фестивалю «Вчителі майбутнього» вражає: захід відвідає Перша леді України Олена Зеленська, міністр освіти та науки Оксен Лісовий візьме участь одразу у кількох подіях та зустрінеться із учнями. Також серед мовців заходу голова ДСЯО Руслан Гурак, директорка УЦОЯО Тетяна Вакуленко, СЕО студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філліпов та іноземні освітні експерти з Ізраїлю та США. Загалом фестиваль об’єднає 148 спікерів.

Головна сцена: формуємо візію української освіти майбутнього

22 червня 10.00 Відкриє фестиваль дискусія, що об’єднає головних спікерів події: Оксен Лісовий, Зоя Литвин, Сергій Бабак та інші мовці поділяться своїми міркуваннями про успішні стратегії трансформації української освіті.

22 червня 11.30 Відновлення української освіти неможливе без подолання освітніх втрат. Про виклики, шляхи та інструменти для ефективного подолання прогалин у навчанні.

22 червня 15.15 Вчителі важливі — про це ГС «Освіторія» не втомлюється наголошувати. Це гасло особливо актуальне протягом війни, адже українська освіта встояла завдяки ЗСУ та українським педагогам. Ми впевнені: ваша історія заслуговує на те, щоб про неї почула країна та світ. На панельній дискусії амбасадори Премії Global Teacher Prize Ukraine надихнуть вас на нові освітні амбітні мрії.

Майстерки та воркшопи проведуть досвідчені українські та закордонні освітяни. Вони готові поділитися власним досвідом та ідеями задля створення прогресивної вчительської спільноти та підтримки освітньої системи під час війни.

Придбати квиток у вчительство майбутнього

Путівник для вчителів початкових класів та дошкілля

Креативні підходи у викладанні математики в початковій школі

22 червня 14.00

Спікерка — Оксана Хомич

Майстерка познайомить із цікавими технологіями з математики в початковій школі. Учасники дізнаються про різноманітні інструменти, ігри, завдання, що розпалять у дітей любов до математики. А також ознайомляться з додатком «Вивчаю — не чекаю» та як він допоможе на уроках.

Нейропедагогіка початкової школи

23 червня 15.15

Спікерка — Марина Пристінська

Авторка майстерки розповість про нейрофізіологічний і психічний розвиток дітей від 0 до 10 років. Учасники зануряться у нейропсихологічну підготовку до навчання у школі, а також початкову освіту через призму нейропсихології.

Перезавантаження навчання: подолання освітніх втрат за допомогою ВШО

22 червня 15.15

Спікерки — Тетяна Коверняга, Оксана Коваленко

Слухачі дізнаються про платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн», її переваги та можливості. Як ефективно використовувати ВШО для міжпредметної інтеграції? Як вийти за межі стандартного уроку? Як, спираючись на матеріали ВШО, проводити проєктні роботи, креативити, розвивати критичне мислення учнів? На ці та інші запитання дадуть відповіді наші експертки.

Must visit для вчителів початкових класів: Сабіна Ененберг з Ізраїлю

23 червня 11.30

Сертифікована психотерапевтка та арттерапевтка розповість про унікальність травми в ранньому дитинстві та її лікування. Лекторка поділиться досвідом роботи в системі освіти Ізраїлю та розповість, як діяти в кризових ситуаціях викладачам дошкілля.

Путівник для вчителів-предметників

Інтелектуальна революція: AI в освіті та житті

22 червня 12.45

Спікерка — Тетяна Ткаченко

На зустрічі учасники дізнаються, як приручити штучний інтелект, адже він змінює наше життя в цілому і процес навчання зокрема. Авторка майстерки розкриє секрети розумних систем та розповість про їхні обмеження. Слухачі дізнаються, як ШІ стимулює та персоналізує навчання й отримають практичні кейси для своїх уроків.

SWOT analysis of teaching English in mixed-ability

23 червня 12.45

Спікерка — Наталія Гутарук

Від трагедії до стратегії: або як використати весь потенціал різнорівневої аудиторії на уроках англійської мови. Учасники покращать професійні навички, що знадобляться при офлайн та онлайн викладанні. Протестують разом зі спікеркою практичні поради та створять банк ідей, що працюють на всі 100%.

Формувальне оцінювання в базовій і старшій школі 

22 червня 16.30

Спікер — Руслан Шаламов

Учасники майстерки дізнаються, як розробити якісні й ефективні компетентнісно орієнтовані завдання. Та що педагогам потрібно для формування, розвитку й оцінювання компетентностей учнів.

Must visit для вчителів-предметників: Виступ Оксена Лісового та Projector 

22 червня 12.45

Міністр освіти і науки проведе зустріч з учнями на тему «Старша профільна школа майбутнього». На ній учасники поговорять про профорієнтацію старшокласників. А ще відбудеться презентація профорієнтаційного AI-бота від онлайн-інституту Projector. Ви точно не хочете це пропустити.

Путівник для адміністрацій

Презентація освітніх втрат від ДСЯО

22 червня 11.30

Голова ДСЯО Руслан Гурак презентує результати дослідження освітніх втрат. Після цього не пропустіть дискусійну панель про шляхи та інструментів подолання втрат і викликів в українській освіті. Як оперативно реагувати на освітні втрати, яких зазнають українські учні? Якими можуть бути управлінські, організаційні, методичні рішення щодо їх подолання? Відповіді на ці запитання шукатимуть Анна Новосад, Тетяна Вакуленко, Оксана Матяш та Руслан Гурак.

Успішна школа через ефективне самоврядування

23 червня 11.30

Спікерка — Ірина Коропецька

На воркшопі учасники попрацюють над питаннями:

  • Що таке шкільне самоврядування?
  • Які проблеми виникають під час учнівської діяльності?
  • Які основні механізми необхідні для успішного функціонування?

Ключі до успіху сучасних дітей

22 червня 12.45

Спікер — Дідо Балла зі США

Дідо Балла — магістр наук із середньої освіти, колишній вчитель зі США та засновник організації FitLit. Він на власному досвіді знає, як це: бути складним підлітком і потребувати підтримки. На своєму виступі він розповість про інструменти розвитку м’яких навичок та значення соціально-емоційного навчання для майбутнього наших школярів. Також спікер поділиться досвідом поширення впливу MindUP у різних країнах світу: Йорданії, Бразилії, Австралії, Китаї, Філіппінах, Румунії та Ізраїлі.

Must visit для керівників шкіл: Управлінські ключі керівника закладу освіти від Оксани Проскури

22 червня 12.45

Директорка Київської гімназії східних мов № 1 розповість про ефективне управління та роботу з командами. Учасники дізнаються, як розширити базові управлінські техніки, підвищити впевненість власної позиції керівника закладу освіти. І через отриманий досвід — визначити сильні сторони своєї команди.

Путівник для шкільних психологів і усіх, хто дбає про ментальне здоров’я

Безпечні простори для раннього дитинства

22 червня 14.00

Спікерка — Юлія Хромченко

На воркшопі учасники дізнаються про терапевтичну цінність безпечних просторів для раннього дитинства. Його проведе викладачка та фасилітаторка, яка понад 10 років працює над змінами в системі освіти Ізраїлю. Заняття пройде на спеціально підготовленій локації, де пані Юлія продемонструє фізичний приклад безпечного простору для дошкільнят.

Де ж її брати, ту енергію?

23 червня 14.00

Спікерка — Олена Гоноровська

Учасники дізнаються про різні види енергії: фізичну, емоційну, ментальну, сенсоутворювальну. Поміркують, звідки їх брати та як навчитись не «зливати». Також спікерка розповість про проєкт для підтримки ресурсності педагогів, що стартує в липні для всіх учителів України.

Котикотерапія для вчителів від кота Інжира

22 червня 12.45

Спікерка — Олена Павлова

Якщо ви вчитель майбутнього, то точно знаєте Кота Інжира — відомого комікс-персонажа, яка мотивує читати, любити українську мову і взагалі є улюбленцем тисяч українських педагогів і дітей. На події авторка Кота Інжира Олена Павлова розповість історії створення найпопулярніших нових малюнків та разом із учасниками поміркує, як їх можна використовувати в освітньому процесі.

Must visit для психологів: Психологічна самодопомога від Наталії Гладких

22 червня 14.00

Керівниця інклюзивних проєктів ГО «Бачити серцем», сертифікована танцювально-рухова терапевтка й травматерапевтка проведе майстерку із зануренням у глибини себе. Учасники будуть досліджувати себе завдяки різним технікам. Разом із авторкою створять карту самодопомоги та напрацюють прийоми для своєї підтримки у складних ситуаціях. Також будуть рефлексувати, малювати та віднаходити ресурс. Бонусом стане медитація на власний вибір: рухливо-динамічна або сканувально-спокійна.

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *