Організація дитячого дозвілля вдома та на вулиці

Не секрет, що сім’я відіграє головну роль в становленні особистості дитини. А якщо батьки знаходять можливість цікаво і з користю провести час зі своїми чадами, то це просто чудово. До того ж це дозволить краще пізнати один одного.

Відпочивати потрібно не тільки дорослим, але й дітям. А ще краще це робити разом. Адже організація сімейного дозвілля – це яскраві враження і позитивні емоції. Дітлахи будуть вчитися у батьків, та й батькам приємно буде згадати дитинство і трохи побешкетувати.

Спільне дозвілля, проведений в іграх і веселих заняттях, дасть дитині можливість відчувати себе значущим і покладе початок дружби з батьками. І повірте, витрачений час дасть свої плоди.

Організація дитячого дозвілля вдома

Якщо погода не дозволяє гуляти, можна організувати ігри вдома. Існує безліч домашніх ігор, які допоможуть маленькій людині отримати купу корисних навичок, а батькам – застосувати в справі нестандартні способи виховання. Діти вчаться граючи. Правильно організована гра дає можливість не тільки весело провести час, а й навчитися чомусь новому.

Ігри в професії

Учитель, лікар, будівельник, продавець. Ці та інші професії можна взяти за основу гри. В процесі, дитина отримає уявлення про те, в чому полягає сенс тієї чи іншої роботи. Можливо, це допоможе йому у вирішенні питання «ким стати в майбутньому»?

Гра в ресторан

Організація дитячого дозвілля вдома та на вулиці

Разом з дитиною обговоріть меню, виходячи з наявних продуктів. Страви можна приготувати разом. Давати дітям нескладні завдання по ходу приготування їжі. Далі слід накрити стіл. Хтось буде офіціантом, хтось відвідувачем. Кожен буде виконувати свою роль, потім можна помінятися. Це дуже захоплююче

Домашній кінотеатр

Слід вибрати фільм, мультфільм для перегляду. Вимкнути світло, розставити стільці, або можна розташуватися на дивані, запастися чіпсами і приступити до перегляду. Якщо створити напівтемрява, вийде ще реалістичніше, і відповідно, цікавіше.

Організація дитячого дозвілля на вулиці

Звичайно ж на вулиці можливостей провести час цікаво і з користю набагато більше, ніж вдома. Ми наведемо як приклад кілька цікавих ігор, але це далеко не все. На сайті дитячого табору «Едельвейс» представлене ​​величезне розмаїття дитячих активностей – дивіться і озброюйтесь!

Роботи на земельній ділянці

Якщо у вас є город, це відмінна можливість прищепити дитині любов до праці. Та й вам буде допомога. Відмінна ідея – виділити малюкові грядку. Нехай він сам посадить на ній овочі, які захоче і доглядає за ними, спостерігає за ростом рослин. Восени можна буде підвести підсумок праць, і зібрати урожай.

Ігри з водою

Організація дитячого дозвілля вдома та на вулиці

Не секрет, що всі діти люблять грати з водою. Для організації цього дозвілля знадобиться спеціальний дитячий басейн. Можна накидати в нього іграшки і влаштувати риболовлю. Проводити змагання, хто більше всіх зловить «рибок». Даний вид гри допоможе батькам пояснити своїм дітям як правильно вести себе з водою. Ні в якому разі не залишайте дітей без нагляду!

Ігри з м’ячем

Потрібно визначитися з вибором гри і приступити до її виконання. Якщо людина багато, це ще краще, вийде цікавіше. Можна влаштувати змагання. Наприклад, хто потрапить м’ячем у кошик. За підсумками змагань, вибрати переможців і вручити їм призи. Подібні ігри розвивають витривалість і дух боротьби.

Як видно з вищесказаного, способів дитячого дозвілля безліч. Кожен вибирає на свій смак. Звичайно, краще зробити його спільним. Близьке спілкування дитини з батьками дозволяє налаштувати довірчі відносини. Це дозволить уникнути серйозних проблем у вихованні дитини. До того ж, спогади про дитинство і про батьків будуть найприємнішими. Добрі, які розуміють батьки, що приділяють час своїм дітям – запорука щасливого життя дитини в майбутньому. Адже хороший батько той, який ніколи не забуває, що сам колись був дитиною.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *