Спортсмени з Рівненщини вибороли 23 нагороди на змаганнях у Єгипті

З 18 до 20 листопада 2019 року в м. Гіза (Єгипет) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.

У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 8 спортсменів та 3 тренера з Рівненщини. У змаганнях спортсмени Рівненщини вибороли 23 нагороди: 18 золотих та 5 срібних медалей, а також встановили 14 рекордів світу (РС).

• Каплун Ольга у ваговій категорії до 48 кг виборола І місце у триборстві з результатом 263,5 кг РС (присідання 93 кг РС + жим лежачи 52,5 кг + станова тяга 118 кг РС) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг, а також виборола І місця у триборстві та з жиму лежачи серед юніорок;
  • Чайковська Ольга у ваговій категорії до 52 кг виборола І місце у триборстві з результатом 280,5 кг (93 кг РС + 62,5 + 125) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг;
  • Галінська Галина у ваговій категорії до 60 кг виборола І місце у триборстві з результатом 320,5 кг РС (118 кг РС + 52,5 кг + 150 кг) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг;
  • Коробкова Світлана у ваговій категорії до 75 кг виборола І місце у триборстві з результатом 300 кг (97,5 кг + 62,5 кг + 140 кг) та І місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг;
  • Асєєва Ніна у ваговій категорії до 82,5 кг виборола І місце у триборстві з результатом 343,5 кг РС (130,5 кг РС + 70 кг + 143 кг РС) та І місце з жиму лежачи з результатом 70 кг;
  • Куров Роман у ваговій категорії до 75 кг виборов І місце у триборстві з результатом 627 кг РС (206 кг РС + 158 кг РС + 263 кг РС) та І місце з жиму лежачи з результатом 158 кг;
  • Миронець Андрій у ваговій категорії до 82,5 кг виборов ІІ місце у триборстві з результатом 592,5 кг (217,5 кг РС + 135 кг + 240 кг) та ІV місце з жиму лежачи з результатом 135 кг;
  • Ландик Валерій у ваговій категорії понад 125 кг виборов І місце у триборстві з результатом 582,5 кг (205 кг + 127,5 кг + 250 кг) та ІІ місце з жиму лежачи з результатом 127,5 кг.
  • Не було рівних Галині Галінській, Ользі Чайковській та Ніні Асєєвій у змаганнях серед ветеранів, де вони посіли І місця у триборстві та І місця з жиму лежачи.

За підсумками змагань в абсолютному заліку з пауерліфтингу у триборстві переможцями стали Куров Роман серед чоловіків та Галінська Галина серед жінок з результатами відповідно 446,8 бала та 374,2 бала за формулою Уілкса.

Зазначимо, що рівняни Роман Куров та Галина Галінська захистили титул абсолютних чемпіонів світу з пауерліфтингу. Завдяки таким високим результатам збірна команда України виборола перші місця у загальнокомандному заліку серед чоловіків та жінок.