Чи достатньо в України боєприпасів для ППО: що кажуть у Повітряних силах

Коротка версія новини

  • Повітряні сили готові до відбиття атак ворога у будь-який час, але визнали, що завжди є потреба у боєприпасах.
  • Україна покладається на партнерів для забезпечення ракетами, засобами й системами ППО.
  • Під час останньої масованої атаки ворог використовував різні види ракет, проте Повітряні сили зуміли відбити атаку ворога.

Євлаш розповів, чи досттаньо боєприпасів для ППО / Колаж 24 Каналу

00:00

Повітряні сили готові до відбиття атак ворога у будь-який час з будь-яких напрямків. При цьому враховуючи інтенсивність ворожих атак, потреба у боєприпасах є завжди.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передає 24 Канал. За його словами, не варто розповідати усіх деталей публічно, аби не допомагати ворогу.

Водночас ми бачили ефективність роботи протиповітярної оборони під час останньої масованої комбінованої атаки, коли ворог використовував майже усі наявні засоби вогневого ураження. Речник нагадав, що це були й крилаті ракети, й керовані ракети, й “Калібри”, й навіть аеробалістичні ракети “Кинджал”.

Звісно, що засобів під час таких нападів ніколи не буває достатньо, адже Україна поки що не виготовляє таких ракет, систем, і комплексів зокрема,
– зазначив Ілля Євлаш.

Потреба у боєприпасах є

Речник додав, що Україна повністю покладається на партнерів у питанні забезпечення ракетами. Втім, як наголосив Євлаш, союзники знають про всі наші потреби.

“Партнери знають, скільки у нас чого є, що нам ще необхідно. Повітряні сили готові до відбиття повітряного нападу противника з будь-яких напрямків у будь-який час”, – наголосив Євлаш.

Що відомо про останню масовану атаку

  • 8 травня рано-вранці російські війська масовано атакували Україну ракетами та дронами.
  • Вибухи лунали у Києві, Запоріжжі, Івано-Франківській, Полтавській, Кіровоградській та Львівській областях. Над столицею всі цілі було знищено силами ППО.
  • Атаки зазнали об’єкти генерації та передачі електроенергії у шести областях: Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *