Коледжі мають надати рекомендації на бюджет

27 липня коледжами мають бути оприлюднені рейтингові списки вступників, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 клас).

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі вступних випробувань (у тому числі за співбесідою, творчими конкурсами, квотами-1 і квотами-2) формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним або регіональним замовленням.

Відповідно коледжі мають змінити статуси заяв вступників у Єдиній державній електронній базі з питань освіти зі статусу «Допущено до конкурсу» на статус «Рекомендовано на бюджет» не пізніше 12:00 години 27 липня.

Рейтингові списки вступників з новими статусами будуть оприлюднені на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» після наступного оновлення, яке відбудеться близько 14.00 години 27 липня.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати особисто оригінали документів до приймальної (відбіркової) комісії) не пізніше 12:00 години 29 липня.

Зарахування вступників за державним замовленням має відбутися не пізніше 18:00 год 31 липня. Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт) має відбутися не пізніше 03 серпня, додаткове зарахування не пізніше 31 серпня.

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на контракт на основі базової загальної середньої освіти, проводиться не пізніше 09 серпня 2021 року.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

вузи України
фах. мол. бакалавр

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *