Коли стартують і скільки триватимуть весняні канікули у школах Києва

Коли весняні канікули у школах Києва у 2024 році / Depositphotos

Весняні канікули у школах Києва триватимуть тиждень. Вони стартують вже 25 березня.

Не вчитимуться школярі у столиці України до 31 березня включно. Про це повідомив заступник очільника КМДА Валентин Мондриївський.

Коли у школах Києва будуть весняні канікули

Чиновник каже, що такі дати визначили відповідно до рекомендованої структури навчального року.

З 25 березня в Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає,
– зазначив Мондриївський.

І додав, що до початку канікул школи у столиці продовжать стандартну роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, зважаючи на безпекову ситуацію.

Ваша дитина отримала недостатній рівень знань у цьому році? Це легко виправити з “Оптіма”. Провідна дистанційна школа України пропонує унікальну благодійну програму для учнів 1 – 11 класів. Все, що потрібно – заповнити заявку та отримати безплатний доступ до освітніх матеріалів з 2 будь-яких предметів на 3 місяці. Подаруйте своїй дитині шанс здобути якісну освіту вже сьогодні!

Чиновник також додав, що для школярів під час канікул у закладах освіти організують гурткову роботу та компенсаторні заняття з різних предметів.

Для керівників та управлінців підготували програму психоемоційного відновлення, а для вчителів – низку вебінарів і тренінгів з питань психологічного розвантаження та підвищення професійної майстерності.

  • Раніше ми також розповідали, коли стартує прийом документів до 1 класу у Києві. Що мають знати батьки, читайте за посиланням.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *