У Міноборони озвучили, скільки коштує забезпечення одного солдата

Коротка версія новини

  • Вартість утримання одного українського солдата без урахування зброї становить 1,2 мільйона гривень – це близько 30 тисяч доларів.
  • Міноборони України активно бореться з корупцією, співпрацюючи з міжнародними партнерами та оновлюючи систему закупівель.
  • Після скандалів з корупцією, Україна оновила оборонний сектор для підвищення прозорості та ефективності.

Як дорого Україні обходиться забезпечння одного солдата / Колаж 24 Каналу

Заступник міністра оборони Юрій Джигир озвучив суму, необхідну для забезпечення одного бійця ЗСУ. Водночас міжнародні аналітики пишуть про те, як наша держава бореться з проблемою корупції.

Власне, утримання одного українського солдата без урахування зброї коштує 1,2 мільйона гривень, це близько 30 тисяч доларів. Джигир також зазначив, що вартість мобілізаційної роботи залежить від різних факторів, зокрема від призову та ротації військових.

Міноборони про боротьбу з корупцією

Українська влада активно співпрацює з міжнародними партнерами, зокрема зі Сполученими Штатами Америки, для удосконалення системи зберігання та розміщення західних боєприпасів.

Заступник голови Міноборони водночас наголосив на успішності проведених інспекцій та ефективності впровадження довоєнної системи закупівель, що зменшила корупційні ризики.

Міністерство оборони України оновило свою систему закупівель і посилило співпрацю з НАТО через вісім місяців після того, як звинувачення в корупції призвели до перестановок у його керівництві,
– пишуть у Bloomberg.

Аналітики уточнюють, йдеться про корупційні скандали, пов’язані з колишнім очільником українського оборонного відомства Олексієм Резніковим. Його звільнили з посади 5 вересня 2023 року після того, як журналісти-розслідувачі вказали на недоліки в роботі Міноборони, що могли призвести до втрати державою коштів.

Україна продовжує реформувати оборонний сектор, підвищуючи прозорість та ефективність в умовах війни. Зусилля спрямовані на забезпечення військових потреб країни та підтримки з боку міжнародних союзників, що є ключовими для зміцнення обороноздатності України.

Інша важлива інформація

  • Газета The New York Times зазначала, що Україна чекає на західну допомогу від партерів. За словами аналітиків, пакет підтримки на 1 мільярд євро уже надійшов до Сил оборони. Водночас більша частина допомоги прибуде упродовж найближчих місяців.
  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк відповідав, що потрібно нашій державі для перемоги над ворогом. За його словами, посилення санкцій та технологічна ініціатива на боці ЗСУ можуть змусити Кремль припинити війну проти України.
  • Водночас генерал-лейтенант констатував: бойові дії на сучасному фронті суттєво відрізняються від того, як все було раніше. Фактично наступила “ера безпілотників”. Дрони стали смертоноснішими за артилерію, що змусило Сили оборони та Росію змінювати стратегію.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *