Уже мав бути в складі Росії, – політтехнолог про виклики, які виникнуть перед Казахстаном

Російська пропаганда зробила черговий інформаційний вкид. Тепер окупанти взялися за Казахстан. Зокрема, під час одного з ефірів там заявили, що казахів, узбеків та азербайджанців ніколи не існувало.

Це може бути відповідь Росії за те, що Казахстан не підтримав амбітні імперські плани країни-окупантки. Про що в розмові з 24 Каналом відзначив політтехнолог Михайло Шейтельман.

Ляпас “амбітним” планам Росії

Амбітний план Росії – завоювання усього колишнього СРСР. Але все пішло не так.

“Казахстан уже мав бути частиною Росії чи СРСР, як вони збиралися його назвати”, – відзначив політтехнолог.

Він пояснив, що росіяни вважали Казахстан легкою здобиччю і думали, що вже захопили його, коли російські та білоруські війська висадилися в рамках ОДКБ. Утім, президент Касим-Жомарт Токаєв попросив окупантів зі своєї території.

“Тому план зруйнувався. Але це військовий. Пропагандистський план вирішили не змінювати. Продовжують звучати заяви, наприклад, від Медведєва, що Казахстан – “історичні російські землі”. Згадаємо, що вони про Україну казали до початку окупації територій. Тому казахам треба готуватися до війни і наразі вони це й роблять”, – розповів Шейтельман.

Підготовка Казахстану до війни

За словами Михайла Шейтельмана, Казахстан готується до війни і посилює свої військові спроможності. Зокрема, закуповує відповідну техніку.

Утім, якісно укріпити території з країною-агресоркою їм буде вкрай складно. Адже Казахстан має найдовший сухопутний кордон з Росією.

“На щастя для Казахстану у Росії немає наразі ресурсів починати війну. Але якщо якимось чином припиниться вогонь в Україні, то Казахстан стане для них ціллю”, – припустив він.

Казахстан, з іншого боку, готується і політично. Теперішній президент заявив, що не буде переобиратися на другий термін. І саме така демократизація може свідчити про підготовку до війни з Росією.

“Тому що є різниця, коли Росія нападає на тоталітарну країну, що скаже Захід? А якщо Росія нападе на демократичний Казахстан, то Захід стане союзником. Звісно, у казахів є ще один союзник – Китай і це теж частина підготовки”, – додав політтехнолог.

Що відбувається у Казахстані: останні новини

  • Казахстан заборонив в’їзд на територію держави російській пропагандистці Тіні Канделакі. Все через те, що так звана ведуча опублікувала пост, де заявила, що в Казахстані “продовжують витісняти російську мову на державному рівні”.
  • У місті проводять дерусифікацію: змінюють російські назви на казахські. Зокрема, відомо про план перейменувати вокзал та певні залізничні станції.
  • Росія далі продовжує оголошувати війну іншим країнам. Зокрема, новий указ Путіна стосується громадян Білорусі, Казахстану та Молдови.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *