Англійська онлайн безкоштовно у січні: як записати дитину

Фото: ГО «Смарт Освіта»

З повномасштабним російським вторгненням тисячі українців проходять різні випробування. Часто в батьків виникає потреба в організації дозвілля для дітей, щоб ті мали змогу якісно проводити час, абстрагуючись від новин та напруги в суспільстві. Для підтримки школярів та дошкільнят ГО «Смарт Освіта» спільно з ChildFund Deutschland запустили безплатні онлайн-заняття англійською мовою для дітей з учителями з усього світу.

Ці заняття стали осередком, де діти можуть прокачати свій рівень англійської, отримати новий життєвий досвід, знайти друзів та однодумців. З іншого боку, для батьків це «чистий спокій»: знати, що твоя дитина має корисне навчально-розважальне дозвілля.

Пізнавальні уроки проходять щодня на платформі Zoom. З 28 лютого 2022 ці зустрічі вже відвідали 22 тисячі дітей, маленьких українців, що вимушено опинилися в різних куточках України та світу. Понад 800 занять для них провели 139 вчителів-волонтерів з усієї планети.

Дізнатися розклади уроків та інші новини можна в Telegram-каналі проєкту.

Професійні вчителі та зіркові гості

Онлайн-заняття викладають для дітей від 4 до 18 років освітяни-волонтери з різних куточків світу: Канади, США, Японії, Австралії, Португалії тощо.

Це досвідчені викладачі з педагогічних університетів, шкільні вчителі, а також науковці, палеонтологи, океанологи тощо. Окрім цього, на уроки «Смарт Освіта» запрошує зіркових гостей, як-от, зустрічі з астронавтом Крісом Хетфілдом, режисером Сергіо Наваррета, фокусником Крісом Пілсвортом.

Практика англійської

Завдяки онлайн-урокам, діти вчаться сприймати англомовну інформацію на слух від носіїв та тих, для кого ця мова також є іноземною. Заняття сприяють м’якій адаптації до мовленнєвого потоку, розвитку мовних навичок та вдосконаленню власної вимови.

Нові знання і досвід

Пізнавальні онлайн-зустрічі стали не лише осередком, де діти можуть практикувати англійську, але й отримують нові знання. Зокрема, це:

  • програмування;
  • малювання;
  • читання та обговорення книжок;
  • уроки з фізики та природознавства;
  • лялькові історії;
  • музичні уроки;
  • англійська для найменших (від 4 років);
  • письменницький клуб (створення історій англійською) та ін.

Також є мінікурси, які потребують реєстрації, для більш поглибленого вивчення теми. Наприклад, восени проходило навчання з написання есе англійською, а ще музичний курс та мінікурс із французької мови для дітей.

Підтримка всього світу з нами

За фідбеком дітей організатори зрозуміли, що для юних учасників цінною є підтримка України освітянами з усього світу. Це дуже відчувається на онлайн-уроках, адже почасти вчителі виходять на заняття на тлі українського прапора, з елементами нашої національної символіки та висловлюють свою позицію, наголошуючи: ми з вами, ви не самі.

Відгуки учасників

Краще про пізнавальні онлайн-уроки можуть розповісти самі учні:

«Мені дуже подобаються уроки, тому що між учнем і вчителем там немає значної дистанції. Коли я спілкуюся з будь-яким вчителем, то відчуваю, ніби спілкуюся зі своїм близьким другом. З Ельзою, викладачкою з Португалії, відчуваю справжню дружбу, а не стосунки «вчитель-учень». Вона дуже добра й мила, завжди приділяє увагу всім дітям, на уроках ми багато спілкуємося і кожен може висловити свою точку зору (насправді така атмосфера на кожному уроці).

Еркам, учитель із Туреччини, – веселий, позитивний. Це викладач, який завжди підтримає і дасть якісні поради щодо англійської мови й не тільки. Він підтримує Україну, що є найголовнішим. Він навіть є учасником мітингів на підтримку України в Стамбулі. На його уроки приходить безліч дітей із бажанням вчитися, а виходять зі ще більшим захопленням. Я думаю, що «Смарт Освіта» робить важливу роботу, це справді неймовірно».

Маргарита Бондаренко

«Я завжди із задоволенням приєднуюся до пізнавальних зустрічей для дітей. Для мене «знайомство» розпочалося влітку і з перших днів мені все дуже сподобалося. Мені сподобалася гарна атмосфера, ти почуваєшся, неначе в розмовному клубі, де дізнаєшся багато нового й не забуваєш те, що вже вивчив. Я дякую всім організаторам та вчителям-волонтерам, які допомагають нам пізнати світ!»

Софія Пінскер

«Дуже вдячний організаторам і всім викладачам за їхню роботу. Завдяки заняттям я почав краще спілкуватися англійською на різні теми. Особливо вдячний викладачу Еркаму за круті уроки та за сильну підтримку України».

Влад Петренко

Коли заняття у січні?

У січні 2023 відбуватимуться зустрічі із зірковими гостями:

9 січня, 19.00

Зустріч з автором проєкту «Дуб, що веде твіттер» Тімом Рейдмахером зі США – науковцем, який вивчає рослини, вплив сільського господарства на довкілля та цікавиться новітніми технологіями. Для дітей 10–18 років, а також для вчителів та батьків.

Лінк для приєднання: https://us02web.zoom.us/meeting/86401777166

10 січня, 19.00

Зустріч із Бобом МакДональдом – популярним канадським телеведучим, популяризатором науки та автором книжок. Він розповість про свою нову книжку «Путівник у космосі для землян» (An Earthling’s Guide to Outer Space). Для дітей будь-якого віку, а також для їхніх батьків та вчителів.

Лінк для приєднання: https://us02web.zoom.us/j/86100732920

11 січня, 18.00

Зустріч із канадською палеонтологинею Меган Маклауклен, яка працює в музеї Royal Tyrrell Museum of Palaeontology. Вона розповість про те, що відбувається за лаштунками роботи палеонтологів і як їм вдається добувати та зберігати важливі історичні знахідки. Для будь-якого віку дітей, починаючи із чотирьох років.

Лінк для приєднання: https://us02web.zoom.us/j/81384224173

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *