Котеджне містечко Золоче – найбільше в Україні

Котеджне містечко Золоче - найбільше в Україні
Котеджне містечко Золоче - найбільше в Україні

Власний просторий і затишний будинок недалеко від Києва, наповнений радістю і сміхом дітей – мрія багатьох сімей. Далеко не кожен охочий здатний побудувати будинок своєї мрії власними руками, але кожен, хто мріє про це, неодмінно повинен жити в надійному, добротному, затишному будинку. Саме для таких людей котеджне містечко Золоче за 15 км у південному напрямку від столиці від забудовника – ідеальний варіант!

Ринок приватних будинків і котеджів в Україні

Сьогодні ринок багатий пропозиціями від забудовників по будівництву приватних будинків і котеджів в Україні, всі вони навперебій пропонують свої послуги і готові збудувати будинок за Вашим проектом просто посеред просторого поля.

Але тільки найнадійніші і найдосвідченіші забудовники не просто запропонують реалізувати проєкт будинку, а й допоможуть з оформленням необхідної технічної документації, вибором і придбанням земельної ділянки з комунікаціями, складуть кошторис на виконувані роботи, обов’язково укладуть договір на весь спектр виконуваних робіт із зазначенням термінів виконання.

До того ж, на території котеджного містечка Золоче на сьогоднішній день реалізовано масштабні проєкти з будівництва котеджних селищ з широкими упорядкованими вулицями, фасадами будинків, витриманими в єдиному стилі, своєю соціально-комерційною інфраструктурою.

Інфраструктура містечка Золоче

Котеджне містечко Золоче є найбільшим в Україні і складається з 6 окремих районів, де будинки розташовані вздовж берегів заток Дніпра. Це мрія тих, хто хотів жити на березі водойми.

До багатої інфраструктури містечка увійшли:

 • надійні комунікації електро-, газо- і водопостачання, з централізованою каналізацією;
 • акуратні автомобільні та пішохідні тротуарні доріжки по всьому містечку;
 • швидкісний інтернет і цифрове кабельне телебачення;
 • автоматичні системи поливу на ділянках і в паркових зонах;
 • міжнародна школа, садок;
 • великий торговий центр з супермаркетом;
 • СПА-готель з рестораном;
 • усі можливі побутові послуги;
 • басейни загального користування;
 • дитячий літній табір;
 • пляжі;
 • спортивні майданчики тощо.

Каталог котеджів в Золоче

Скориставшись інструментом розширеного пошуку в каталозі на сайті Золоче, Ви обов’язково підберете варіант до душі і зможете легко купити дім біля Києва. Великий вибір варіантів у каталозі не залишить нікого байдужим. Тут представлені котеджі на ділянках від 8 до 20 соток з європейським архітектурними дизайнами на будь-який смак.

Якщо ви всією сім’єю вирішили переїхати подалі від центру Києва й оселитися ближче до природи, далеко від міського смогу та шуму, то найкращим варіантом буде придбати житло в котеджному містечку. Котеджні райони містечка Золоче досить численні і практично кожен зможе зробити оптимальний вибір.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *