Три медичні послуги, які краще отримати у приватній клініці

Три медичні послуги, які краще отримати у приватній клініці

За законодавством України, пацієнти не обмежені у виборі лікарні чи окремого лікаря для проведення лікування. І попри наявну можливість потрапити за записом до державного лікаря, кількість клієнтів у приватних клініках не зменшується. 

Нумо розглянемо, які медичні послуги українці продовжують отримувати у приватному медичному секторі та чому.

Ведення вагітності

Жіноча консультація “за пропискою” – не єдина установа, де майбутня мама може отримати медичну допомогу та супутні послуги. За бажанням жінка стає на облік у будь-якій приватній клініці, де такі послуги надаються, звісно. 

Так, клініка Добробут у Києві пропонує жінкам при надії комплексні програми обслуговування, як от “Вагітність одноплідна”. Такая програма містить визначену кількість консультаційних прийомів гінеколога та інших фахівців, всі необхідні лабораторні дослідження та інструментальну діагностику для кожного триместру, регламентовані наказом МОЗ України.

Прийом вагітних відбувається за пріоритетним записом, без черг, за індивідуальним графіком із нагадуванням про планове проведення скринінгів. 

Консультація дитинолога

Дитинолог – фахівець з педіатрії, який спеціалізується на діагностуванні та лікуванні будь-яких дитячих недугів, а саме:

  • гострі респіраторні інфекції;
  • інфекції сечовивідних шляхів;
  • отит;
  • гастроентерит;
  • пневмонія;
  • бронхообструктивний синдром (задишка);
  • анемія;
  • дерматити (атопічний, контактний тощо);
  • дитячі інфекційні захворювання (паротит, краснуха, кір, вітряна віспа, кашлюк, скарлатина).

Отже, дитинолог – мультилікар, який лікує не певну хворобу, а дитину. Такі фахівці проводять прийом у мережі лікарень “Добробут”. Приміщення цієї клініки та кабінети лікарів дружні до потреб дітей будь-якого віку. Через що маленькі пацієнти радо йдуть на контакт з медпрацівниками та не бояться різних медичних маніпуляцій.

Стоматологічні послуги

Лише у приватних кабінетах можна зробити панорамний знімок щелепи, що дає можливість одномоментно побачити стан зубів, аномалії зубного ряду. А для планування ортодонтичного лікування аномалій прикусу та протезування обов’язково потрібно зробити панорамний рентген черепа в бічній та фронтальній проєкціях (телерентгенографію). 

Дентальну імплантацію неможливо спланувати без оцінювання зубо-щелепної системи на комп’ютерній томографії. А операції у важкодоступних місцях порожнини рота проводять лише за допомогою ультразвукової хірургічної системи NSK VarioSurg LED, яка, до речі, є у київському відділенні “Добробуту”.

Крім того, всі сучасні засоби для корекції посмішки використовуються лише у приватних стоматологічних кабінетах. Мова про лазерне відбілювання, встановлення вінірів, корекцію зубного ряду брекетами тощо. Як бачимо, зі складними стоматологічними проблемами також звертаються лише до приватного стоматолога.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *