Картинг у Рівному для дорослих та дітей

Картинг у Рівному
Картинг у Рівному

Почавши займатися картингом, ви ніколи не захочете зупинятися. Цей вид спорту справді викликає звикання, але водночас дозволяє відпрацювати цінні навички. Картинг — відмінний варіант для тих, хто любить відчувати адреналін, що тече по венах. Додайте до цього почуття суперництва — і ідеальна суміш веселощів та азарту готова! Ми гарантуємо, що, відвідавши нас, ви регулярно повертатиметеся на картинг у Рівному. Ви просто не захочете залишати це місце! Наші спеціалісти з самого початку розкажуть вам, як поводитися на трасі і чого слід остерігатися.

Важливо відзначити, що картинг-трек у Рівному відкрито практично для всіх, незалежно від віку. Ми запрошуємо на картинг дітей із 12 років. Для кожного ми підготували свою пропозицію, яка відповідає її можливостям.

Враження від картингу в Рівному

Вам потрібний подарунок для фанатика швидкості у вашому житті? Ваша альтернатива — картинг у Рівному, що є безпрограшним варіантом!

Сертифікат на заїзди сподобається як зовсім новеньким, так і любителям перегонів із великим досвідом, адже кожен учасник отримає від заходу щось унікальне незалежно від рівня своєї підготовки. І ви обов’язково добре проведете час за азартною грою! 

Якщо ви творча людина и вам не подобається экстрим, вас може зацікавити сертифікат на майстер-клас з гончарства та ліпки глиною в Івано-Франківську, ознайомитись детальніше можна тут.

Щоб відчути себе професійним гонщиком, не обов’язково бути ним! Просто виберіть сертифікат “Твоє” для картингу!

Користувач документа отримує можливість кататися протягом усього часу роботи картингового центру Rivne Karting Club.

Перед гонкою його негайно проінструктують про безпечну експлуатацію карта та ознайомлять із правилами поведінки на трасі. Після цього власник сертифіката переходить до заїзду.

  • У рівненському картинг-клубі є 1,2-кілометрова траса;
  • Гонщик безкоштовно отримає рукавички та захисну каску;
  • Траса обладнана системою телеметрії, яка документує час проходження кола з точністю до сотих часток секунди, кількість пройдених кіл, а також таймінги та рейтинг переможців. Клієнт буде мотивований для досягнення максимально можливого результату!

За додаткові 180 гривень ви можете придбати сертифікат для малюка віком від 8 до 12 років.

Після картингу ви можете замовити самостійний стрибок з парашутом у Чернівцях, детальніша інформація — на цьому сайті.

Картинг у Рівному — чудовий спосіб провести час з інтересом

Розвага на трасі — відмінний варіант для тих, хто хоче цікаво провести час із друзями чи родиною. Якщо ви побоюєтеся, що не впораєтеся з керуванням на картинговій трасі у Рівному, ми також проводимо індивідуальні заняття для дорослих. Це хороший варіант для тих, хто спочатку хотів би навчитися керувати картингом під наглядом тренера.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *